بازار/روش‌های مختلفی برای خرید خودرو وجود دارند، اما بی‌دغدغه‌ترین روشی که در کشورهای خارجی نیز رواج دارد، روشی است که در آن صفر تا 100 فرآیند خرید خودرو را به یک فرد متخصص می‌سپارید. در نهایت نیز خودروی کارشناسی‌شده و با ضمانت پرداخت خسارت می‌خرید، بدون آن‌که وقت و انرژی خود را صرف پیدا کردن خودروی آینده خود کرده باشید. در ادامه بیشتر در مورد این روش توضیح خواهیم داد.

روش «خرید سفارشی خودرو» در ایران برای اولین بار توسط شرکت همراه مکانیک اجرا شد. این شرکت با 7 سال سابقه در زمینه کارشناسی خودرو، تابه‌حال توانسته 11102 خودرو را به این روش برای صاحبانشان خریداری کند.

برای استفاده از این طرح کافیست روی این لینک صفحه خرید سفارشی همراه مکانیک کلیک کنید و فرم موجود در این صفحه را پر‌ کنید، بقیه مراحل را در ادامه می‌بینید:

1- مشاور همراه مکانیک با شما تماس می‌گیرد و مراحل مختلف این طرح را برایتان توضیح می‌دهد. ایشان باتوجه به بودجه و نیاز شما، بهترین مدل خودرو را پیشنهاد کرده و به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهد.

2- صرفا برای اطمینان از تعهد خریدار و رسمی‌شدن معامله، یک پیش‌پرداخت مشخص را به حساب شرکت واریز می‌کنید.

3- مشاور شما موظف است در تمام کانال‌های معامله خودرو، از جمله نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده همراه مکانیک و دیگر سایت‌ها، به دنبال خودروی مورد نظر شما بگردد و ظرف کمترین زمان ممکن، حداقل ۳ خودرو را به شما معرفی ‌کند.

4- از بین خودروهای پیشنهادی، یک خودرو را برای کارشناسی انتخاب می‌کنید.

5- کارشناس تخصصی خودرو برای کارشناسی فنی، بدنه و آپشن‌های خودروی انتخاب شده مراجعه می‌کند. در این مرحله گزارش کامل کارشناسی برای شما ارسال می‌شود تا برای بازدید حضوری مراجعه کنید. اگر این خودرو شرایط قابل قبولی نداشته باشد، می‌توانید مجددا یک خودروی دیگر را انتخاب کنید تا کارشناسی شود.

6- به همراه کارشناس خودرو برای بازدید حضوری مراجعه ‌می‌کنید.

7- در صورت انجام توافق نهایی با فروشنده، یک مشاور حقوقی از طرف شرکت اعزام می‌شود تا قولنامه شما را بنویسد.

8- در اینجا با مهم‌ترین مزیت خرید سفارشی همراه مکانیک مواجه می‌شوید؛ ضمانت کارشناسی خودروی معامله‌شده و پرداخت خسارت تا ۷ روز که ریسک خرید شما را به صفر می‌رساند.

9- در نهایت هزینه خدمات ارائه شده به شما که ۱.۱٪ قیمت خودروی خریداری‌شده است، را پرداخت می‌کنید. برای بعضی از خودروها نیز امکان تعویض پلاک توسط همراه مکانیک وجود دارد.

فرصت را از دست ندهید و همین الان وارد این لینک شده و درخواست خود را ثبت کنید تا شما هم نفر 11103امی باشید که قرار است به این روش جدید خودروی خود را خریداری کنند.

با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید