خبر ورزشی/ شنیدیم گرچه اغلب بازیکنان پرسپولیس رئالی و تعدادی هم طرفدار بارسا هستند، اما به یک دلیل خاص دوست دارند یک تیم قرمزپوش برنده فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.
تیم فوتبال پرسپولیس دیروز (شنبه) یک نوبت تمرین خود را پیش از ظهر و از ساعت ۱۱ آغاز کرد. در این تمرین که در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد، بازیکنان ابتدا برای ۱۰ دقیقه به گرم کردن و تمرینات هوازی پرداختند و پس از آن راهی سالن بدنسازی شدند. اما نکته جالب این تمرین بحث درباره فینال لیگ قهرمانان اروپا نزد بازیکنان پرسپولیس بود. شنیدیم گرچه اغلب بازیکنان پرسپولیس رئالی و تعدادی هم طرفدار بارسا هستند، اما به یک دلیل خاص دوست دارند یک تیم قرمزپوش برنده فینال لیگ قهرمانان اروپا شود!
به عبارت بهتر اغلب بازیکنان پرسپولیس دوست داشتند رئال‌مادرید یا بارسا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، اما حالا که هیچ کدام به فینال نرسیده‌اند ترجیح شاگردان یحیی گل‌محمدی پیروزی بایرن است! دلیل خاص بازیکنان پرسپولیس هم رنگ پیراهن دو تیم است؛ بایرن قرمز می‌پوشد و پاری‌سن‌ژرمن آبی! گزارش زیر را بخوانید که در گفتگو با دو بازیکن، یک مربی و مدیر تیم پرسپولیس تهیه و تنظیم شده است.
خلیل‌زاده: رئالی هستم، اما طرفدار بایرن‌مونیخ!
شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنان پرسپولیس است که به ما می‌گوید: «من طرفدار رئال هستم، اما ترجیح می‌دهم یک‌شنبه شب بایرن‌مونیخ قهرمان لیگ قهرمانان شود. فکر می‌کنم بیشتر بچه‌های پرسپولیس هم دوست دارند بایرن برنده این بازی شود!»
علیپور: هوادار رئال، آرسنال و آث میلان هستم و بایرن‌مونیخ!
مهاجم گلزن پرسپولیس پرسپولیس هم دوست داشت رئال‌مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسید، اما این تیم حذف شد تا علی علیپور بگوید: «حیف شد. دوست داشتم رئال فینالیست شود، اما حالا که نشده من طرفدار بایرن‌مونیخ هستم. البته بازی‌های پاری‌سن‌ژرمن را نگاه می‌کنم ولی طرفدار این تیم نیستم.»
او ادامه می‌دهد: در انگلیس طرفدار آرسنال هستم و در ایتالیا هم آث میلان را دوست دارم.
*نکته‌: نقطه اشتراک تمام این تیم‌ها رنگ قرمز است!
مطهری: برای من هیچ فرقی نمی‌کند، چون رئالی هستم!
حمید مطهری دستیار یحیی گل‌محمدی نیز یکی از تماشاگران پروپاقرص لیگ قهرمانان اروپاست که برخلاف سرمربی پرسپولیس طرفدار رئال است. مطهری گوید: «طرفدار رئال‌مادرید هستم و برای من هیچ فرقی نمی‌کند بایرن‌مونیخ قهرمان شود یا پاری‌سن‌ژرمن، چون ترجیح می‌دادم تیم محبوبم به فینال برسد!»
وقتی به مربی پرسپولیس یادآوری می‌کنیم در فینال قرار است بایرن قرمز بپوشد و پاری سن ژرمن آبی با خنده می‌گوید: «بله، بایرن به دو دلیل قهرمان شود خوب است. اول اینکه قرمز می‌پوشد و دوم ۸ گل به بارسا رقیب ما در اسپانیا زده است!»
پیروانی: نان و نمک پاری‌سن‌ژرمن را خورده‌ام!
اما شاید جالب‌ترین نظر متعلق به افشین پیروانی است که به خبرورزشی می‌گوید: «راستش را بخواهید بایرن‌مونیخ تیم محبوبی در ایران است، چون علی دایی، علی کریمی و وحید هاشمیان در آن توپ زده‌اند و ما ایرانی‌ها هم به همین دلیل اغلب این تیم را دوست داریم، اما من نان و نمک تیم پاریسی را خورده‌ام!»
مدیر تیم پرسپولیس در ادامه توضیح می‌دهد: «چند سال پیش و در دوره سرمربیگری کارلو آنچلوتی در پاری‌سن‌ژرمن و از سوی باشگاه السد قطر برای گذراندن دوره مربیگری به پاریس سفر کردیم. من چند روزی مهمان پاری‌سن‌ژرمن بودم و برخورد بسیار خوب و گرمی با ما داشتند. به همین دلیل دوست دارم پاری‌سن‌ژرمن برنده فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.»