ورزش 3/ دو خارجی تیم فوتبال گل گهر بعد از به پایان رسیدن لیگ برتر ، برای سپری کردن دوران استراحت ایران را ترک کردند.
گادوین منشا و په په مهاجم نیجریه ای و مربی بدنساز اسپانیایی گل گهر امروز برای گذران تعطیلات از ایران رفتند. با تمام شدن رقابت های لیگ برتر ، تیم هایی که در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بازی ندارند به تعطیلات رفته اند.
گاوین منشا مهاجم تیم فوتبال گل گهر که در نیم فصل دوم به این تیم پیوست در حالی ایران را ترک کرد که هنوز اعلام نشده که او فصل بعد را در این تیم خواهد ماند یا نه. البته با توجه به اینکه ورود بازیکن خارجی جدید به لیگ برتر ایران ممنوع شده ، بعید است گل گهر ین مهاجم را از دست بدهد.
منشا که سابقه حضور در پرسپولیس و استقلال را هم دارد فصل گذشته را در فوتبال امارات آغاز کرد اما در نهایت نیم فصل بار دیگر به ایران بازگشت تا زیر نظر مجید جلالی مربی که اولین بار او را به ایران آورده بود کار کند. با توجه به علاقه ای که منشا به فوتبال ایران نشان داده می توان گفت به احتمال زیاد او فصل بعد را هم در لیگ ایران حضور خواهد داشت.
په‌په لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی گل گهر نیز که امروز تهران را به مقصد کشورش ترک کرد ، از فصل گذشته و به عنوان مربی بدنساز تیم نساجی با نظر جواد نکونام به این تیم پیوست. او یک نیم فصل هم با مجیدجلای در نساجی بود و بعد از حضور این مربی در گل گهر په په نیز به این تیم پیوست.