ایسنا/ سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از اعزام شهلا بهروزی راد به کاپ جهانی مجارستان خبر داد و گفت: اگر شرایط اعزام فراهم شود و مشکلی از نظر بیماری کرونا نداشته باشیم من به همراه این قایقران مهر ماه عازم مجارستان خواهیم شد.

مسعود مهدوی نیا اظهار کرد: در حال حاضر قایقرانان پارالمپیکی تمرینات خود را در دریاچه آزادی آغاز کرده اند که این تمرینایت به صورت انفرادی و به مدت ۲۱ روز است.
وی گفت: اسلام جاهد، مسعود قیصری، امین آغنده، سارا عبدالملکی و شهلا بهروزی راد از جمله ورزشکارانی هستند که اردوی غیر متمرکز خود را در دریاچه آزادی پیگیری می کنند و رویا سلطانی و نادر عیوضی نیز در زنجان و گیلان تمرینات خود را انجام می دهند.
مهدوی نیا درباره هزینه های برگزاری اردوهای غیرمتمرکز اظهار کرد: به جز شهلا بهروزی راد که ورزشکار پارالمپیکی است و هزینه این ورزشکار بر عهده یکمیته ملی پارالمیپیک است، هزینه سایر ورزشکاران توسط خود آنها انجام می شود.
مهدوی نیا با اشاره به اعزام شهلا بهروزی راد به کاپ جهانی مجارستان گفت: از سوی فدراسیون جهانی شهلا بهروزی راد به این تورنمنت دعوت شده که این رقابت از ۱ تا ۵ مهر در مجارستان برگزار می شود. البته اگر شرایط فراهم شود و مشکلی از نظر بیماری کرونا نداشته باشیم من به همراه این ورزشکار در کاپ جهانی که مختص معلولان است، شرکت خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان خاطر نشان کرد: امسال مسابقات قهرمان کشوری را برای قایقرانان پیش بینی کردیم که اگر ستاد مبارزه با کرونا وزارت ورزش مجوز برگزاری را بدهد مسابقات قهرمان کشوری را برگزار خواهیم کرد.
وی درباره ی وضعیت شهلا بهروزی راد از زمان حضور در اردوی آمادگی در دریاچه آزادی گفت: وی از شرایط آمادگی خوبی برخوردار است و با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خود را در دریاچه آزادی دنبال می کند.
مهدوی نیا در پایان پیرامون زمان برگزاری اردوهای غیرمتمرکز افزود: اردوی ورزشکاران در هر ماه به مدت ۲۱ روز برگزار می شود و پس از چند روز استراحت دوباره ادامه پیدا می کند و این روند تا پایان سال جریان خواهد داشت تا ما بتوانیم تیم ملی قایقرانی معلولان را برای مسابقات آینده آماده کنیم.