میزان/ هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: دوست داشتم بیشتر به تیم صنعت نفت آبادان کمک کنم، اما مسائلی پیش آمد که اذیت شدم.

بختیار رحمانی، هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که در سال‌های اخیر همیشه در تیم‌های بزرگ بازی کرده، بنا به دلایلی که خودش در مصاحبه مفصل با میزان می‌گوید نتوانست در لیگ نوزدهم آن‌طور که باید و شاید فصل خوبی را سپری کند.

احساس می‌کردم لیگ تمام نمی‌شود!
رحمانی در ارتباط با فصلی که گذشت اظهار داشت: آنقدر امسال طولانی شد که احساس می‌کردیم فصل تمام نمی‌شود اما با تمام سختی‌هایش این اتفاق افتاد. ویروس کرونا به نوعی همه را درگیر کرد. ما ورزشکاران هم جزو همان دسته بودیم. زمانی که لیگ تمام می‌شود و به ما مرخصی می‌دهند، واقعاً نمی‌توانیم در خانه بمانیم و دلتنگ فوتبال می‌شویم. با این تفاسیر مشخص نیست که لیگ بعدی دقیقاً چه زمانی شروع خواهد شد.
اجازه ندادند بیشتر به صنعت نفت کمک کنم
وی در ادامه، در خصوص شرایط خود در لیگ نوزدهم، تصریح کرد: در رابطه با خودم و فصلی که برای من گذشت باید بگویم که اصلا خوب نبود. خیلی سعی داشتم که امسال به صنعت نفت آبادان کمک کنم اما بنا به دلایلی خیلی بازی نکردم که فکر می‌کنم برای مردم معلوم است که چرا این اتفاق افتاد. حتی همین موضوع باعث شد نزد مردم آبادان بیشتر محبوب شوم. دوست داشتم بیشتر به تیم کمک کنم اما مسائلی پیش آمد که اذیت شدم. با تمام اینها، با جان و دل تمرین می‌کردم و شب‌ها بدون هیچ عذاب وجدانی راحت می‌خوابیدم چون تمام تلاشم را کردم.
بعد از اسکوچیچ خوب نتیجه نگرفتیم
هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیرامون وضعیت این تیم در فصلی که گذشت، افزود: من یک سال دیگر با صنعت نفت آبادان قرارداد دارم اما شرایط پرداختی در این باشگاه واقعا آزاردهنده است. البته برای من این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است به تیمی بروم که حتماً فوتبال بازی کنم. از سوی دیگر، این‌گونه تیم‌داری کردن واقعا سخت است چون در صنعت نفت پولی نداشتیم. شرایط ما بد بود، اگر اینطور نبود می‌توانستیم در رده‌های بالای جدول قرار بگیریم. بعد از رفتن اسکوچیچ نتایج خوبی نگرفتیم و شرمنده مردم عزیز آبادان شدیم. متاسفانه به ما کمک نکردند دست باشگاه دو مدیرعامل خالی بود.
می‌خواهم بازی کنم، اهل وقت تلف کردن نیستم
رحمانی در مورد آینده خود، گفت: امیدوارم امسال با هوشمندی یک تیم خوب را انتخاب کنم. من اصلا اهل وقت گذراندن نیستم و از انتخاب‌های گذشته هم می‌توانید به این موضوع پی ببرید که همیشه خواستم پیشرفت کنم. دوست داشتم برای صنعت نفت بازی کنم. متاسفانه به ما کمک نکردند و در ۱۲ بازی اخیر در حالی که می‌توانستیم سهمیه بگیریم و مردم آبادان را خوشحال کنیم، بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد. در آینده ممکن است در مورد همه این مسائل صحبت کنم. من آدمی نبودم که بخواهم حاشیه داشته باشم، اما احساس می‌کنم باید یک‌سری از مسائل روشن شود.
قلباً برد استقلال را می‌خواهم
وی درباره دربی جام حذفی، اظهار داشت: در مورد دربی باید بگویم هر دو تیم استقلال و پرسپولیس خوب بازی می‌کنند اما قلباً دوست دارم که استقلال برنده میدان شود. سرخابی‌ها بازی سختی پیش‌رو دارند. امیدوارم بازیکنان فرهاد مجیدی بتوانند به مرحله بعدی صعود کنند و مجوز حضور در نیمه نهایی را بگیرند. هر دو تیم بازیکنان خوبی دارند و بازیکنان استقلال هم به تازگی بیشتر با هم هماهنگ شدند. قطعاً وجود فرهاد مجیدی کنار زمین باعث روحیه گرفتن شاگردانش می‌شود. امیدوارم همگی برای یک دربی جذاب، از جان و دل مایه بگذارند و در نهایت آرزو می‌کنم استقلال پیروز شود.
من را از فولاد دور کردند
هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ارتباط با عملکرد فولاد، اظهار داشت: اول از همه جا دارد به کادرفنی و بازیکنان فولاد و جواد نکونام تبریک بگویم. خدا را شکر، فولاد با تمام سختی‌هایی که در این مسیر داشت توانست دل مردم را شاد کند. به عنوان شخصی که بازیکن فولاد بودم و قهرمانی لیگ را هم به دست آوردم، همیشه برای این تیم آرزوی موفقیت را دارم. من بعد از استقلال به فولاد رفتم و عملکرد خوبی از نظر گلزنی و پاس گل در این تیم داشتم، اما یکسری از افرادی که نمی‌خواهم از آنها اسم ببرم، مجبورم کردند از این تیم دور شوم. اصلاً بحث مسائل مالی و فنی نیست؛ ترجیح می‌دهم این مسئله را باز نکنم اما فقط این را بدانید کسانی که این کار را کردند یک روز خوش ندیدند.
همیشه در بهترین تیم‌ها بودم
رحمانی در پایان، در خصوص عملکرد خود، خاطرنشان کرد: من در بهترین تیم‌های ایران مثل استقلال، سپاهان، ذوب آهن و تراکتور بازی کردم. حتی نیم‌فصلی که در پیکان بودم خیلی خوب نتیجه گرفتیم. این موضوع تقصیر من نبود که سرباز شدم و از فولاد به تراکتور رفتم. حتی جدایی دوباره از فولاد هم تقصیر من نبود بلکه یک‌سری مسائل باعث دوری من از این تیم شد. یک روزی در مورد همه این مسائل به صورت شفاف صحبت خواهم کرد.