گجت نیوز/ سامسونگ در وبلاگ خود به معرفی ۵ مورد از ویژگی های مهم گلکسی نوت ۲۰ – Samsung Galaxy Note 20 پرداخته و آن‌ها را تشریح کرده است.

پنجشنبه‌ی گذشته، Samsung Newsroom یک پست وبلاگی را منتشر کرد و در آن به تشریح ویژگی های مهم گلکسی نوت ۲۰ پرداخت. اکثر این ویژگی‌ها در نسخه معمولی و اولترا گوشی Galaxy Note 20 یکسان هستند.

ویژگی های مهم گلکسی نوت ۲۰
حالت Single Take، یک ویژگی برای دوربین است که می‌تواند ۱۴ عکس را به صورت پیوسته در عرض ۱۵ ثانیه ثبت کند. پس از ثبت، آن بهترین عکس‌های ثبت شده را به همراه یک ویدیو کلیپ کوتاه از آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از قابلیت Single Take برای عکس‌های پرتره نیز استفاده کنید.یک حالت جدید به نام Color Picking Portrait نیز اکنون به Single Take اضافه شده است؛ این ویژگی به شما اجازه می‌دهد عکس‌های پرتره‌ای با افکت استودیویی بگیرید و رنگ پس زمینه‌ی سوژه‌ی خود را متفاوت از آنچه که هست انتخاب کنید.رمزهای عبور Wi-Fi بین گوشی‌های گلکسی به آسانی اشتراک‌پذیر هستند. وقتی به یک شبکه‌ی جدید متصل می‌شوید، شما می‌توانید رمزعبور را در گلکسی نوت ۲۰ خود بخواهید و دوست شما فقط با نزدیک آوردن گوشی خود به گوشی شما، باعث ورود خودکار رمزعبور وای فای مورد نظر و اتصال به آن خواهد شد. دسترسی به اتصال وای فای در محیط‌های خارج از منزل نیز به لطف اطلاعات بیشتر در مورد الزامات ورود پیش از اتصال، آسان‌تر خواهد بود.در اینجا یک قابلیت دیگر به نام Music Share نیز وجود دارد که می‌تواند گوشی گلکسی شما را به گوشی دوستتان متصل کرده و این امکان را به او خواهد داد تا هر موسیقی که در حال شنیدن آن هستید را همزمان با شما از طریق ایرفون بی‌سیم گلکسی بادز گوش دهد. با این ویژگی شما می‌توانید موسیقی را از دو جفت گلکسی بادز پخش کنید.گوشی‌های سری گلکسی Note 20 سامسونگ به شما امکان می‌دهند ویدیوی در حال پخش را از طریق فرامین صوتی که به دستیار مجازی بیکسبی می‌دهید، کنترل کنید. به طور مثال در حالی که مشغول تماشای قسمت جدید سریال مورد علاقه‌تان هستید، می‌توانید از بیکسبی بخواهید آن را روی تلویزیون منزل شما به نمایش بگذارد. یا آنکه اگر صحنه‌ای را از دست دادید، از او بخواهید کمی فیلم را به عقب ببرد یا آن را متوقف کند تا شما به سرویس بهداشتی بروید.البته این‌ها فقط برخی از ویژگی های مهم گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ بودند. این گوشی‌ها شامل ده‌ها قابلیت جذاب هستند که هر کدام می‌توانند زندگی دیجیتال را برای کاربران آسوده‌تر کنند.