گیم فا/ به تازگی یکی از منابع نسبتاً معتبر اطلاعاتی را در رابطه با پاداش پیش‌خرید کنندگان و نسخه‌ی بتا (Beta) بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به اشتراک گذاشته است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این اطلاعات داشته باشیم.

پس از ماه‌ها حدس و گمانه‌زنی‌ها و همین‌طور شایعات فراوانی که پیرامون جدیدترین نسخه از فرنچایز بزرگ Call of Duty منتشر شد، سرانجام چند روز قبل شرکت اکتیویژن (Activision) با انتشار یک تیزر، رسماً از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War رونمایی کرد؛ کمپانی اکتیویژن اعلام کرد که در تاریخ چهارشنبه، ۵ شهریور (۲۶ اوت) به صورت کامل از این عنوان رونمایی خواهد شد.

همچنین پس از معرفی این عنوان، موج تازه‌ای از شایعات پیرامون بازی Call of Duty: Black Ops Cold War ایجاد شد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به تأیید حضور بخش زامبی برای این عنوان اشاره کرد که البته طبق این اطلاعات تا معرفی این قسمت فاصله‌ی زیادی داریم. حال به تازگی و‌ب‌سایت COD Tracker اطلاعاتی در رابطه با نسخه‌ی بتای بازی و همین‌طور پاداش پیش خرید کنندگان این اثر به اشتراک گذاشته است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

طبق شایعاتی که مدتی قبل منتشر شد و اکنون و‌ب‌سایت COD Tracker آن را تأیید کرده است، بازی Call of Duty: Black Ops Cold War دارای حالت بتای عمومی (بتای عمومی به نسخه‌ی آزمایشی گفته می‌شود که در بازه‌ی مشخص در دسترس تمامی بازی‌بازان قرار می‌گیرد) خواهد بود که برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه بتل.نت (Battle.Net) که طبق گزارشات احتمالاً نسخه‌ی نهایی بازی برای رایانه‌های شخصی نیز تنها برروی این فروشگاه منتشر خواهد شد) در دسترس قرار خواهد گرفت. طبق معمول این حالت بتا صرفاً شامل بخش چندنفره‌ی این عنوان خواهد بود.

همچنین با توجه به اطلاعاتی که در رابطه با پاداش پیش‌خرید کنندگان عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شده است، به نظر می‌رسد شرکت اکتیویژن امتیازات ارزشمندی را برای این افراد در نظر گرفته است. طبق گفته‌های و‌ب‌سایت COD Tracker، پیش‌خرید کنندگان بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اپراتوری تحت عنوان Woods (که به احتمال بسیار بالا به شخصیت مشهور سری Black Ops یعنی فرنک وودز (Frank Woods) اشاره می‌کند) را در بازی Call of Duty: Modern Warfare/Warzone دریافت خواهند کرد. همچنین در صورت پیش‌خرید این عنوان، بتل پس (Battle Pass) فصل اول بازی به صورت رایگان در اختیار این اشخاص قرار خواهد گرفت (که چیزی در حدود ۱۰ دلار ارزش خواهد داشت).

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War توسط دو استودیو‌ی تری‌یارک (Treyarch) و Raven Software (ریون سافتور) در حال توسعه است و انتظار می‌رود این عنوان در سه ماهه‌ی آخر سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی و مایکروسافت در دسترس قرار بگیرد.