سخت افزار/ در اخبار روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه استودیو راک استدی، توسعه دهنده سری آرکهام چندین سال است که در حال کار بر روی عنوان جدیدی می‌باشد را شاهد بوده‌ایم و پیش بینی میشد که این کمپانی در رویداد پیش روی خود عنوان جدیدی را رونمایی کند. این انتظار تحقق یافته و راک استدی در جریان رویداد DC FanDome از بازی Suicide Squad: Kill The Justice League رونمایی کرد.

راک استدی این کار را با انتشار یک تریلر سینمایی نسبتا جذاب از این عنوان انجام داد که در آن شاهد نقش آفرینی اشخاص آشنایی همچون هارلی کوئین، دد شات، کاپیتان بومرنگ و کینگ شارک هستیم که در حال مقابله با فرد خرابکاری هستند که قصد برهم زدن Justice League را دارد که طبق آنچه که در ابتدای تریلر شاهد هستیم، به نظر می‌رسد این شخص برین یاک، یکی از شخصیت‌های شرور دنیای DC است. در ادامه می‌توانید تریلری که راک استدی برای جدیدترین ساخته خود به نمایش گذاشته را مشاهده کنید.

بازی Suicide Squad: Kill The Justice League از حالت تک و چند نفره برخوردار است

همان طور که گفته شد در مقیاس یک تریلر سینمایی، راک استدی به خوبی توانسته نمای جذابی را از این بازی در این تریلر به نمایش بگذارد. با توجه به اینکه تمامی شخصیت‌ها در تریلر تاثیرگذار ظاهر شده‌اند، به طور حتم به نظر می‌رسد این استودیو مقداری از تکنیک چهره پردازی انیمیشن NetherRealm استفاده کرده است. ضمنا جدا از نکات متعددی که در تریلر به چشم می‌آید، شاهد این موضوع هستیم که تریلر تائید می‌کند که Suicide Squad: Kill The Justice League در دنیای آرکهام راک استدی در جریان است. جزئیات رسمی که راک استدی در رابطه با این عنوان منتشر کرده بدین شرح است:

“جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش” عنوانی جدید در سبک اکشن-ماجراجویی تیراندازی است که گیمرها می‌توانند به صورت انفرادی یا در گروه‌های 4 نفره به صورت آنلاین به آن بپردازند. این اثر بر پایه دنیای DC و شخصیت‌های نمادین آن توسط استودیو راک استدی، سازنده سری بازی‌های بتمن: آرکهام توسعه یافته و تیراندازی سوم شخص را با یک گیم پلی داستان محور ارائه می‌دهد که شبیه به هیچ از یک عناوین گذشته در این سبک نیست.

داستان بازی در دنیای بزرگ و جهان بازی به نام متروپلیس در جریان است و اعضای جوخه انتحار از جمله هارلی کوئین، دد شات، کاپیتان بومرنگ و کینگ شارک را دنبال می‌کند که باید عملیاتی غیر ممکن را برای نجات زمین انجام دهند و بزرگ ترین ابرقهرمانان دنیای DC یعنی The Justice League را از بین ببرند. در هنگام بازی به شکل تک نفره، بازیکن می‌تواند بین شخصیت‌های بازی سوئیچ کند یا با بازیکنان دیگر تیم شود و بازی را به صورت گروهی انجام دهد.

بازی Suicide Squad: Kill The Justice League در سال 2022 برای پلتفرم PC، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.